Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.964 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 74 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Wash Only, Drying, Pre-wash, Power Wash |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <100W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.