Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Wash Only, Drying, Quick wash |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 450W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Height | 855mm |
| Display type | Digital Display |
| Usage | Fully automatic |
| Width | 490mm |
| Packing size | 560x560x920mm |
| Drying method | Heat pump type |
| Size | 490x475x855mm |
| Model | XQB80-8188 |
| Working mode | Belt drive |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Box material | Plastic |
| Motor type | Ordinary motor |
| Washing capacity (kg) | 12kg |
| Net Weight | 18.5kg |
| Dehydration capacity (kg) | 12kg |
| Opening & closing mode | Top Open |
| Roller material | Stainless steel |
| Material | Full plastic |
| Maximum stacking layer | 3 layers |
| Control mode | Computer type |
Instock
There are no reviews yet.