Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 55 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric, Gas, electrical |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 3500 |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MSABB-09ARN1-QB8 |
| Capacity (btu) | 12000 |
| COP | 3.1 |
| EER | 2.8 |
| Power Type | AC |
| Condition | New |
| Warranty | More than 5 years |
| Type | Split Wall Mounted Air Conditioners |
| Timer | Yes |
| Application | Hotel, Outdoor, Garage, Commercial, Household |
| Remote Control | Yes |
| Compressor | GMCC |
| Keyword | air conditioner split |
| Certification | EMC, CB, ce, rohs, Emf, SASO, LFGB, UR, GS |
Instock
There are no reviews yet.