Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Grade | Grade 2 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 3HP |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 100w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.