Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | X |
| Power (W) | X |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.