Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 34 × 46 cm |
| Power Source | AC, ELECTRICAL |
| Certification | CE |
| Type | Portable |
| Condition | New |
| Grade | Grade 2 |
| Indoor Machine Noise | 36-41dB |
| Air conditioning power | <1HP |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 500w |
| Use | CAR |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Refrigeration capacity: | 1400W |
| Power: | 600w |
| Working voltage: | 12V/24V/220V/110V |
| Control mode: | panel touch+voice+remote control |
| Air conditioning size: | 500 * 275 * 305mm |
Instock
There are no reviews yet.