Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 45Mins |
| Charging Time | 8h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Model Number | KM-353 Dead skin Polisher |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.