Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | No |
| Charging Time | None |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | abs |
| Power Type | Battery |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.