Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.176 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | No |
| Usage Time | 85Mins |
| Charging Time | 8h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | Surker |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.