Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 160Mins |
| Size | 16.5*7*5cm |
| Charging Time | 2.5h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABC+LCD |
| Model Number | C6373 |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Waterproof level | IPX7 waterproof |
| Charging type | USB charging |
| Speed | Two-speed speed regulation |
| Feature 1 | Suction and dust prevention |
| Feature 2 | Digital display |
| Feature 3 | Built-in fan design |
| Feature 4 | 3 different quartz sand rollers heads |
Instock
There are no reviews yet.