Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Batteries Included | No |
| Charging Time | None |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.