Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 80Mins |
| Size | 19*15*6cm |
| Charging Time | 2.5h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | PC3174 |
| Power Type | Rechargeable, USB Charging |
| Brand Name | FEMVY |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Dry & Wet Use |
| Feature 2 | Adjustable Speed |
| Feature 3 | 3 Different Quartz Sand Roller Heads |
| Feature 4 | High Torque Motor |
| Color | Black/White |
| Package | Yes |
| Type | Electric Foot Care Tool |
Instock
There are no reviews yet.