Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 120 °C |
| Max. temperature | 230°C |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Model Number | 267 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | WUXEY, MADAMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
Instock
There are no reviews yet.