Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.875 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Model Number | G-002 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | XITANG |
| Origin | Mainland China |
| Function | Cool in summer, scalp massage |
| Material | ABS |
| Size | 20cm |
| Applicable hair quality | All hair quality |
| Best styling time | 1m |
| Thermal conductor material | Titanium coating |
Instock
There are no reviews yet.