Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.424 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 100-110 V |
| Certification | none, none |
| Model Number | Curling Brush |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | EECOO |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Hair Curler |
| Feature 2 | Curling Iron |
| Feature 3 | Electric Hair Brush |
| Feature 4 | Smart Curling Brush |
| Feature 5 | Beauty Tools |
Instock
There are no reviews yet.