Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.475 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Min. temperature | 140 °C |
| Max. temperature | 200 °C |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce, CE |
| Model Number | HS-235 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | pythair |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.