Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 28 cm |
| Torque | robot intelligent |
| Max Speed | RC Robot |
| Brake | 3.7V 1200mAh |
| Remote Distance | 6-8 m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | None |
| Model Number | JJRC R2 R11 RC Robot |
| Theme | Sports, Music, Fantasy & Sci-Fi |
| Certification | ce, CE |
| Brand Name | JJRC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Remote Control | Yes |
Instock
There are no reviews yet.