Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 180 °C |
| Max. temperature | 230°C |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Peculiarity1 | Professional Hair Straightener |
| Peculiarity2 | Touch Screen Flat Iron |
| Peculiarity3 | Hair Straightening |
| Peculiarity4 | Styling Tools |
| Peculiarity5 | MCH Wide |
| Peculiarity6 | Plate Keratin Hair Straightener |
Instock
There are no reviews yet.