Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 19 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Battery |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Handle Material | plastic |
| Brush Material | nylon |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | EF601 |
| Type | Electric |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Barrel | True oval barrel to create more volume |
| Plug | EU Plug(can Customized) |
| Color | customized or red |
| Size | L340*W90*H70mm |
| Weight | 400g |
| Package | Customized Package Accepted |
| Power | 1000W |
Instock
There are no reviews yet.