Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Max. temperature | 210 °C |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, RoHS, FCC, CE, CCC |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | KATEENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.