Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| Power mode | Plug-in |
| Heat conductor material | Environmental protection alloy |
| voltage | 220V |
| type | Roll/Straight Dual Use |
Instock
There are no reviews yet.