Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power | 40W (inclusive)-59W (inclusive) |
| Temperature level | 3 and above |
| Thermal conductor material | Tourmaline ceramics |
| Applicable hair | Wet and Dry |
Instock
There are no reviews yet.