Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 21 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Fixed, Non-rotatable |
| Thermostat Adjustment Segments | 1 |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce, RoHs, FCC, CE |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | 6 in1 Hair Dryer |
| Feature 2 | Multi Hair Styler |
| Feature 3 | Curling Iron |
| Feature 4 | Hair Straightener |
| Feature 5 | Hair Brush |
| Feature 6 | Professional Hair Dryer |
| Feature 7 | Gift Box Set |
| Feature 8 | Blow Dryer |
Instock
There are no reviews yet.