Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Razor type | ROTARY |
| Size | 19 x 12 x 11cm |
| Material | Metal + ABS |
| Model Number | PC3200 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H, 2 Hours |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | BODY |
| Feature | Five Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | FEMVY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Color | Silver/Black/Blue |
| Feature 1 | 7 Cutter Heads 7D Rotating |
| Feature 2 | Double Loop Knife Net |
| Feature 3 | Fast & Safe & Painless |
| Power | 5W |
| Use Time | 60 Minutes |
| Retail Box | Yes |
Instock
There are no reviews yet.