Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 5 × 5 cm |
| Model Number | enchen |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1h |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Do not wash |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | PIUMODO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Electric Shaver |
| Brand | xiaomi |
Instock
There are no reviews yet.