Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 10 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving |
| Size | standard |
| Material | pp |
| Model Number | Xiaomi Mijia Mini Electric Shaver S100 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | MIJIA |
| MIJIA Model | S100 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Tag 1 | Electric shaver razor for men |
| Tag 2 | xiaomi mijia portable shaver |
Instock
There are no reviews yet.