Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Function | Wet shave, Dry shaving, fast charging, Charging indication |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | KM-TX15 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 3H |
| Usage Time | 120Mins |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.