Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging |
| Razor type | Mesh |
| Material | ABS |
| Model Number | KM-869 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Do not wash |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Kemei Model | 869 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.