Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1.5h |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 60Mins, about 60 Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable, Built-in 800mAh Li-ion battery |
| Gender | Male |
| Brand Name | EraClean |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | ABS material stainless steel |
| Model Number | SOOCAS S31 |
| Size | 154mm x 64mm x 62mm |
| item type | Blocking Protection |
| use for | Man Face Facial care |
| Features | Shaving Beard Machine |
| Gyro | SOOCAS 31 head Man Razor |
| Power | 5W USB rechargable |
| Use Condition | dry and wet |
| items | Smart 3D electric shaver Razor |
| beard Trimmer | Multifunction Strong Trimmer |
| feature | Smart Control Triple Blades |
Instock
There are no reviews yet.