Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Dry shaving |
| Nozzle type | other |
| Razor type | Mesh |
| Size | 9.2x 4.9cm |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | 3TD00167% |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Charging Time | 8h |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Do not wash |
| Time to market | 2014 |
| Usage Time | 40Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | ZOLEE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.