Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | aluminum |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging |
| Razor type | ROTARY |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.