Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 8 cm |
| Motor type | ROTARY |
| Function | wet haircut, dry haircut, Automatic power selection based on bristle density, fast charging, Charging indication |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Commodity Quality Certification | none |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated power | 3W |
| Product Size | 4.7*4.8*18cm |
| Charging voltage | 5V |
| Waterproof level | IPX7 |
| Host weight | 0.27Kg |
Instock
There are no reviews yet.