Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Blade Material | Other |
| Warranty | None |
| Place of Origin | Yiwu, China |
| Gross Weight | 0.46 |
| Keyword | hair clipper |
| App-Controlled | NO |
| Power Source | Electric |
| After-sales Service Provided | None |
| Plug | EU UK USA AU PLUG |
| Battery capacity | 800mah lithium battery |
| Material | ABS |
| Maximum Runtime | 30-60min |
| Model Number | KM-1832 |
| Charging Time | 90 minutes |
| Power Supply | Electric |
| Quality | High level |
| Voltage | 100-240V 50/60Hz |
| Product Packaging Size | 21*20*7 |
| Private Mold | NO |
| Application | Household |
| Washable | NO |
| Power | 3w |
Instock
There are no reviews yet.