Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | Titanium |
| Power type | Mains and battery operation |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water, fast charging, Charging indication, IPX7 waterproof |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Knob turn |
| Purpose | For beard and mustache, For the head |
| Size | USB |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | MIJIA, XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
| Charging time | 3.5H |
| Working time | 6.5H |
| Color | black, white |
Instock
There are no reviews yet.