Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power type | Battery operation |
| Purpose | For the head |
| Material | ABS + Alloy |
| Commodity Quality Certification | none |
| Brand Name | SOTHING |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Size | USB Electric Hair Clippers, 43 x 164 mm |
| Model Number | ENCHEN boost |
| Color | White, Black |
| Net weight | about 142g |
| Charging Time | 90 Minutes |
| Power Supply | USB Charging |
| Feature 1 | Smart Fast Charge |
| Feature 2 | Ultra Low Noise |
| Feature 3 | Cordless Hair Clipper |
| Feature 4 | Rechargeable Hair Trimmers |
| Suitable For | Men, Adult, Kids |
Instock
There are no reviews yet.