Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| warranty | 1 Year |
| operating language | English |
| power source | usb |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| material | Alloy |
| model number | 8015 |
| Usage time | 90 Min |
| Single weight | 117g |
| Box size | 9.8X3.4X15.7 CM |
| speed | 7500 RPM |
| Power Supply | Electric |
Instock
There are no reviews yet.