Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, KEMEI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Power Source | Electric |
| Maximum Runtime | >90min |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | KM-5898 |
| Keyword | Hair Clipper Made |
| Color | Black |
| Power | 5 (W) |
| Voltage | 110-240V |
Instock
There are no reviews yet.