Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Purpose | For nose and ears, For the bikini area, For beard and mustache, For body, For eyebrows, For the head |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei |
| Item Type | hair trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Power | 5W |
| Charging time | 2 hours |
| Working time | 99 minutes |
| Voltage | 100-240V |
Instock
There are no reviews yet.