Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | ROTARY |
| Blade Material | CARBON |
| Function | wet haircut, dry haircut |
| Maximum cutting length | over 20 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Purpose | For beard and mustache, For the head |
| Material | Carbon steel + ceramic |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
| Size | 45MM |
| Brand Name | BRDCLIP |
| Fixed blade material | carbon steel |
| Mobile blade material | ceramics |
Instock
There are no reviews yet.