Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.765 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, Kemei |
| Item Type | hair trimmer |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | usb, Electric |
| Private Mold | Yes |
| Type | Multifunction |
| Power Supply | Electric |
| Model Number | KM-7937 |
| Washable | Yes |
| Certification | CE |
| Product Name | woman shaver Power String Trimmer |
| Rsted Power | 5W |
| Usage | Face Leg Body Arm Remover |
| Product color | white |
| Size | 3*4.5*17cm |
| Charging Time | 2 Hours |
| Using Time | 90 minutes |
| Function | Removal Hair Painless |
| Feature | Painless Hair Remover Crystal |
Instock
There are no reviews yet.