Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.619 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 26 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | 1200-1599W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.