Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 1 |
| Voltage | 210-240V |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | US |
| Function | Anion, Hot/cold air, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.