Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Nozzle coating | other |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Use | Household |
| Model Number | P93388 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Certification | ce, ROHS, CCC, RoHS, CE, CCC |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 2000W |
| Plug standard | EU |
| Function | Thermostatic, Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Power | 2000W |
| Professional Hair Dryer | Negative Lonic Blow Dryer |
| Hot Cold Wind Air Brush Hairdryer | Strong PowerDryer |
| 220V-240V | Salon Tool |
| HIGH-SPEED HAIR DRYER | Comfortable grip |
| Quick Drying | Hair Salon |
| strong wind | Blue light hair care |
| free wind mouth | High frequency reduction |
| Lightweight body | Ion Hair Dryer |
Instock
There are no reviews yet.