Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | air blower |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1000W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Thermostatic, Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HABOTEST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | CE |
| noise | 45-50dB (inclusive) |
| Power supply method | Plug-in |
| color | Black, Pink, Dark Green, White |
| Model | WNK-2027 |
| Motor type | Brushless motor |
| rated voltage | 220 |
| Additional features | alternating hot and cold air |
| Product Specifications | British, Australian |
| rated power | 1000 |
| heating wire | corrugated wire |
| motor | DC motor |
| Shell material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.