Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.577 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | 2000W |
| Plug standard | EU |
| Function | Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HOMEFISH |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.