Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Model Number | HD-09 |
| Power Source | Electric |
| Certification | ROHS, RoHS, CE |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1800W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | PYTHAIR |
| Item Type | hair dryer |
| Origin | Mainland China |
| Weight | About 350g |
| Size | 194.5mmx211mmx48.5mm |
| MAX temperature | 120°C/248°F |
| Motor | 110, 000 RPM brushless motor |
| power | 1800W |
Instock
There are no reviews yet.