Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Travel |
| Model Number | CFG-4 |
| Certification | ce, ROHS, FCC, CCC, RoHS, FCC, CE, CCC |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Temperature | First gear 13 °, second gear 23 °, third gear ° |
Instock
There are no reviews yet.