Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Time to market | Nov-00 |
| Use | Household |
| Model Number | A6498 |
| Heating element | Infrared |
| Type of motor | DC |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | KC, FCC, CE, CCC |
| Colour | White, blue, black |
| Voltage | 110V, 220V |
Instock
There are no reviews yet.