Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle coating | other |
| Number of nozzles | Over 5 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Household |
| Material | ABS |
| Power Source | Electric |
| Certification | ce, FCC, CE, RoHS, UL |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Function | Thermostatic, Temperature control, Hot/cold air, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA, Xiaomi |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.