Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 44 × 81 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM, R&C |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | RIM-60-11 |
| Material | Stainless steel/PC |
| Application | Commercial ice cube maker |
| Volts | 220V/110V/240V/120V-50/60HZ |
| Power | 320W |
| Size | 50*44*81CM |
| Warranty | 1year |
| Ice shape | Ice cube |
| Capacity | 25kg |
Instock
There are no reviews yet.